KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13591015
nr 1359 1015
Oljemålningar
6 st, Oidentifierad konstnär. Signerade H-son, Stadsmotiv, bland annat Stockholms slott & Stadshuset. Olja på pannå, 8x10,5
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:21:06
4/11 18:11:21